لاکی 180 اسکوتر

این موتورسیکلت در دسته بندی موتورسیکلت های شهری قرار میگیرد.

لاکی 180 ساخت و طراحی شرکتSYM موتور تایوان بوده که عرضه و مونتاژ آن توسط سهند سیکلت سپاهان میباشد.

دارای یک انجین قدرتمند است که به واسطه گیربکس اتوماتیک قدرت و راحتیه زیادی را به مخاطب میدهد.

بدنه به دلیل ارتفاع بلندتر و دارا بودن رینگ 16 اینچی نسبت به دیگر اسکوترهای بازار، لاکی 180  یک‌سر وگردن بالا تر و زیباتر از دیگر اسکوترها میباشد.

سیستم تعلیق

موتور لاکی 180 جز محدود موتورهای رینک بزرگ در ایران مجسوب میشود که به لطف رینگ های 16 اینچی خود نرمی کم نظیری را به راکب القا میکند و باعث میشود در مواجه با دست اندازهای جاده با شدت تکانه کمتری از آن عبور نمایید.

فضای زیر زین

زیر زین لاکی 180 به میزان یک کلاه کاسکت بزرگ و یا حمل وسایل شما فضای کافی وجود دارد.

بارکردن زین برای دسترسی به زیر زین به دو صورت چرخاندن سوییچ در جهت مخالف و یا استفاده از دکمه صندق پران امکان پذیر است.

برای امنیت بیشتر موتورسیکلت سوییچ مخفی زیر زین تعبیه شده است که امکان روشن شدن موتور بدون فعال بودن این سوییچ امکان پذیر نیست.

ترمز ترکیبی (CBS)

سیستم ترمز لاکی 180 جفت دیسک میباشد که به واسطه سیستم ترمز cbsکه موتور دارد وزمان  کاهش سرعت و ایست موتور به کم ترین حد خود برسد حس اطمینان را در دل شما دوچندان می کند.

این سیستم با شکستن فشار ترمز بر روی پمپ های چرخها کار خود را شروع میکند وبا فشار نیروی ثقل که خود به وجود می آورد سبب کنترل بهتر ترمز و بهبود 40درصدی زمان ایستادن به هنگام ترمز گرفتن شده وهمچنین باعث کاهش اصطحلاک قطعات ترمز ازجمله لنت ترمز شده و ترمز ایده آل را برای شما به ارمغان می آورد.

شارژر USB موبایل

در قسمت جلوی موتور داخل داشبورد PLUG USB CHARGER وجود دارد که راکب میتواند موبایل خود را داخل آن قرار دهد و ضمن شارژ شدن آن با خیال راحت به سواری خود ادامه دهد.

صفحه کیلومتر

صفحه کیلومتر این موتور به صورت دیجیتال / انالوگ میباشد که به دو کمیت مایل و کیلومتر میتواند پارامترهای مسافت را نمایش دهد. با استفاده از دکمه set میتوان دور موتور و کیلومتر سنج را جا به جا نمود.

انجین موتور

دارای انجین 180 سی سی چهارزمانه هواخنک ، دوسوپاپ ، و به لطف داشتن این پیشرانه به حداکثر قدرت ۸.۵ اسب بخار و گشتاور ۹ نیوتن متر در ۷۰۰۰ دور موتور، شتاب صفر تا ۶۰ کیلومتر ۷.۲ ثانیه ای و نهایت سرعت 120 کیلومتر در ساعت خواهد  رسید

سیستم انتقال نیروی CVT بوده و بدون زنجیر به صورت مستقیم به چرخ عقب وارد کند. دارای هندلینگ بسیار خوب در سواری موتورسیکلت همچنین استهلاک پایین انجین که منجر به طول عمر بالای انجین می گردد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.