لاکی 250 (LUCKY 250 WOLF)

هرم اسپید 130

لاکی 250  (LUCKY 250 WOLF)

این موتور در دسته بندی موتورسیکلت های Street\race قرار میگیرد.

لاکی 250 ساخت و طراحی شرکت سانگ یانگ موتور  تایوان بوده که عرضه و مونتاژ آن توسط سهند سیکلت سپاهان میباشد که با توجه به انجین پرقدرت آن و استفاده کردن از سیستم انژکتورkeihin  ژاپن قدرت فوق العاده زیادی را میتواند به چرخ این موتور وارد کند و به حداکثر سرعت 185 برسد.

انجین موتور

انجین لاکی 250 انجینی با حجم CC 249 میباشد که توسط سیستم انژکتور KEIHIN ژاپن قدرت 25 اسب بخاری را تولید میکند و این انجین دارای یک گیربکس 6 سرعته میباشد که حس رانندگی اسپرت را به راننده منتقل می‌کند. از سیستم استارت برقی استفاده میکند، همچنین استهلاک پایین انجین منجر به طول عمر بالای انجین می گردد.

سیستم خنک کاری

سیستم خنک کاری این موتور به صورت آب خنک میباشد.

سیستم ترمز ترکیبی

سیستم ترمز چرخ جلو و عقب این موتورسیکلت به‌صورت دیسکی است که به واسطه سیستم ترمز cbsکه موتور دارد و زمان  کاهش سرعت و ایست موتور به کم ترین حد خود برسد حس اطمینان را در دل شما دوچندان می کند.

این سیستم با شکستن فشار ترمز بر روی پمپ های چرخها کار خود را شروع میکند وبا فشار نیروی ثقل که خود به وجود می آورد سبب کنترل بهتر ترمز و بهبود 40درصدی زمان ایستادن به هنگام ترمز گرفتن شده وهمچنین باعث کاهش اصطحلاک قطعات ترمز ازجمله لنت ترمز شده و ترمز ایده آل را برای شما به ارمغان می آورد.

صفحه کیلومتر

صفحه کیلومتر لاکی 250 دیجیتال\ آنالوگ بوده که تمامی پارامترهای موتورسیکلت را به شما نشان خواهد داد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.