معرفی موتورسیکلت بنلی لئونچینو مدل ۲۰۲۱ میلادی

بنلی با معرفی جدیدترین مدل بنلی لئونچینو 800 برای سال ۲۰۲۱ اکنون در گروه میان وزن بسیار قدرتمند قرار دارد. بنلی برای مشتریان خود در سال ۲۰۲۱ میلادی دو مدل را برای فروش به بازار ارائه میدهد ،مشتریان در سراسر جهان می توانند مدل پایه کلاسیک، یا مدل آفرود Leoncino 800 Trail را سفارش دهند.

وقتی نوبت به کلاس درجه یک می رسد، این موتورسیکلت چینی با طراحی ایتالیایی احتمالاً یکی از مدل های خوش تیپی است که از چین استقبال می شود و به نظر می رسد مدل های بسیار هیجان انگیز دیگری نیز به زودی به بازار عرضه شوند. سبک یکپارچه سازی آن، به ویژه چراغ جلوی بیضی شکل آن، نه تنها در آسیا، بلکه در اروپا نیز جذابیت خاصی دارد.

بنلی لئونچینو 800 مدل ۲۰۲۱ با موتور 754 سی سی موازی، حدود 76 اسب بخار و 67.8 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. خوانندگان همچنین باید توجه داشته باشند که وقتی صحبت از صدایی می شود که دوقلوهای موازی ایجاد می کنند، Leoncino موسیقی متن جالب تری را به همراه دارد، حتی با مدل قبلی

از دیگر ویژگی های این موتورسیکلت می توان به مخزن سوخت 15 لیتری، بسته ترمز برمبو، دوشاخه جلوی 50 میلی متری مارزوکی USD (کاملاً قابل تنظیم)، مونوشاک عقب، چرخ های 17 اینچی و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. مدل پایه در حال حاضر موتورسیکلت خوبی برای شروع است، اما اگر موتورسیکلتی برای مکان های ناهموارتر می خواهید، ما مدل Leoncino 800 Trail جدید را به شما پیشنهاد می دهیم.

این پسر بد همراه با موتور ۷۵۴ سی سی، جلوپنجره کلاسیک، لوله های اگزوز موازی و خوش صدا، چرخ های بلند (19 اینچ جلو ، 17 اینچ عقب) ، لاستیک های آجدار، و گزینه های جذاب دیگر و این طرح رنگ سبز برای این موتورسیکلت خاص بسیار مناسب به نظر می رسد، نظر شما چیست؟

امیدواریم که به زودی این موتورسیکلت را در بازار جهانی و کشور عزیزمان ایران ببینیم.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.