معرفی موتورسیکلت های خیابانی یاماها سال ۲۰۲۰

در این مقاله قصد داریم شما را با مدل های خیابانی موتورسیکلت کاوازاکی سال ۲۰۲۰ بیشتر آشنا کنیم. بنابراین مدل‌هایی که در این مطلب به آن‌ها خواهیم پرداخت، همه‌‌ی محصولات یاماها را شامل نمی‌شوند بلکه مدل‌هایی هستند که به ‌طور مخصوص برای سال ۲۰۲۰ به‌روزرسانی شده‌اند.

Yamaha V star 250

مدل وی استار ۲۵۰ در رنگ نقره‌ای متالیک قابل خریداری است و جزو موتورسیکلت‌های سری اسپرت هریتج (Sport Heritage) یاماها برای سال ۲۰۲۰ به شمار می‌رود. قیمت پایه‌ی این مدل از ۴ هزار و ۳۴۹ دلار آغاز می‌شود. در حال حاضر یاماها وی استار تنها موتورسیکلت در کلاس خود است که از موتور دو سیلندر V شکل استفاده می‌کند.

Yamaha YZF-R3

یاماها R3 در رنگ معروف آبی که متعلق به تیم موتورسواری یاماها است عرضه شده است. نسخه‌ی مجهز به ترمز ABS این موتورسیکلت در رنگ‌های دیگری مانند مشکی مات و نقره‌ای مات نیز قابل انتخاب است. قیمت پایه‌ی یاماها R3 از ۴ هزار و ۹۹۹ دلار شروع می‌شود و در نسخه‌ی ABS قیمت به ۵ هزار و ۲۹۹ دلار می‌رسد. 

Yamaha YZF-R6

یاماها R6 به‌عنوان یکی از بهترین موتورسیکلت‌های اسپرت این شرکت در رنگ‌های آبی، نارنجی و مشکی قابل سفارش است. از امکانات مدل جدید R6 می‌توان به سیستم کنترل کشش ۶ مرحله‌ای و ترمز ABS به‌صورت استاندارد اشاره کرد. قیمت پایه‌ی یاماها R6 از ۱۲ هزار و ۱۹۹ دلار شروع می‌شود. 

Yamaha Bolt and Bolt R-Spec 

هر دو نسخه‌ی یاماها بولت از موتور دو سیلندر V با زاویه‌ی نصب ۶۰ درجه استفاده می‌کنند که ۹۴۲ سی سی حجم دارد اما مدل R-Spec به دلیل داشتن کمک فنرهای متفاوت در عقب و رینگ آلومینیومی ۱۲ پره دارای فرمان‌پذیری بهتری است. مدل پایه‌ی یاماها بولت با قیمت ۷ هزار و ۹۹۹ دلار و مدل R-Spec نیز با قیمت ۸ هزار و ۳۹۹ دلار به فروش می رسد.

Yamaha Vmax

یک موتورسیکلت کروزر قدرتمند با پیشینه‌ای که به سال ۱۹۸۴ برمی‌گردد، تعریف خوبی برای یاماها وی مکس است. این مدل از یک موتور ۴ سیلندر V با زاویه‌ی ۶۵ درجه و حجم ۱۶۷۹ سی سی استفاده می‌کند. سیستم اگزوز یاماها وی مکس نیز بسیار خاص و منحصر‌به‌فرد است. یاماها این مدل را در سال ۲۰۲۰ با قیمت ۱۷ هزار و ۹۹۹ دلار به بازار عرضه کرده است.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.