موتورسیکلت سفارشی Bmw

موتورسیکلت‌های ب‌‌ام‌و، مدل RnineT برای علاقه مندان موتورسیکلت دنیای دیگری دارد. موتورسیکلتی که از نظر ظاهری حس و حال نسخه‌های کلاسیک را یادآوری می‌کند ولی از نظر باطنی با استفاده از فناوری‌های مدرن یک محصول کاملاً امروزی است. خبر خوبی برای این گروه از موتوردوستان منتشر شده است. نسخه تیونینگ مدل فوق رونمایی شد.

شرکت مهندسی Zillers Garage که در مسکو بنا شده با خلاقانه‌ترین روش ممکن این موتورسیکلت را دستخوش تغییر داده است. روس‌ها قصد داشتند با حفظ اصالت و سنت اصلی این مدل مایه مدرنیته و کلاسیک آن را هم‌زمان تشدید کنند.

مدل جدید که اکنون با نام Nth Degree نام دارد با چهره‌ای خاص و چشم‌گیر بازآفرینی شده است. بی‌تردید جلوه اصلی این موتورسیکلت نمای روبرو و چراغ‌ جلوی آن است.

شرکت زیلرز گاراژ با شکلی‌دهی استادانه فلز غریبه نیست. در کارنامه آنها یک پروژه سنگین روی موتورسیکلتی خاص با پیشرانه Vincent (یک شرکت موتورسیکلت‌سازی) دیده می‌شود. آنچه در مدل جدید دیده می‌شود یک سازه تقریباً بدون برش تمام آلومینیومی است، انگار که در بخشی از طراحی این موتورسیکلت از بمب‌افکن B-52 استفاده شده است.

مهندسان زیلر قوای محرکه را بدون تغییر نگاه داشته‌اند. یعنی همان پیشرانه 1170 سی‌سی دو سیلندر خوابیده که با راحتی 110 اسب‌بخار قدرت تولید می‌کند.

اولین قدم برای ساخت این R nineT سفارشی استفاده از مدل CAD (طراحی به کمک رایانه) بود. بعد از اینکه طرح توسط جان رد دیزاین ساخته شد ، میخائیل اسمولینویم تنظیم سیستم تعلیق را تغییر داد تا فاصله زمین را کاهش دهد و موتورسیکلت را تا حد ممکن به زمین نزدیک کند.

این مدل بر اساس یک مدل R nineT مدل 2016 ساخته شده است ، اما تنها چیزی که از موتورسیکلت اصلی باقی مانده است، انجین، نیروی محرکه و بخشی از قاب است. تمام بدنه موتور سیکلت در آلومینیوم دست ساز پوشیده شده است. دیگر قطعات این موتورسیکلت توسط مهندسین طراحی و جمع آوری شده و مجموعا 10 ماه برای تیونینگ این موتورسیکلت زمان گذاشته شده است.

چراغ های جلو و انتهای موتورسیکلت دست ساز می باشد و به صورت حرفه ای در بدنه ادغام شده اند. سیستم اگزوز مثل اکثر اجزا موتورسیکلت دست ساز ساخته شده است ، موتورسیکلت مجهز به ترمزهای برمبو و رینگ‌ های سفارشی است، و در انتهای موتورسیکلت محفظه کشویی وجود دارد که دارای یک درگاه شارژ تلفن USB و یک سوکت برای شارژ باتری می باشد.

حال جالب است بدانید این موتورسیکلت مجهز به سیستم پنوماتیک است و برای ایستادن نیاز به جک ندارد. چند کلید در قسمت بالایی موتورسیکلت سیستم پنوماتیک را کنترل می کند و هنگامی که موتورسیکلت حرکت کند ارتفاع نیز تنظیم میشود.

برگشت به بالا
فروشگاه رهروسیکلت (برادران کاشی) | فروش موتورسیکلت بصورت نقد و اقساط …